drzwi okna rolety usługi
kontakt

Przykładowe rolety oferowane w naszej firmie:

Naokienna (skrzynka PCV)

Rolety ze skrzynką PCV do zespolenia z oknem. Jeśli jesteśmy na etapie wymiany okien w pomieszczeniu i mamy zamiar zabezpieczyć je roletami zewnętrznymi to polecamy Państwu rolety aluminiowe w skrzynkach PCV (k=1,1), które montujemy do okien, przed ich osadzeniem w otworze okiennym.

roleta naokienna

Naścienna (montowana na murze)

Rolety zewnętrzne na mur montujemy wówczas gdy mamy już osadzone okna i chcemy zabezpieczyć otwory okienne lub drzwiowe przed ingerencją z zewnątrz.

Zamknięte rolety tłumią hałas, a perforacja profili umożliwia tonowanie nasłonecznienia w pomieszczeniu oraz przewietrzanie tychże pomieszczeń przy zamkniętych roletach.

Możliwość zastosowania silników elektrycznych, sterowanych estetycznymi przełącznikami obrotowymi lub drogą zdalnie pilotem podnosi walory użytkowe rolet.

roleta naścienna roleta naścienna

Podtynkowa

Rolety tego typu są energooszczędne. Specjalny rodzaj montażu ogranicza utratę ciepła. Dzięki zastosowaniu elementów podtynkowych montowanych przed oknem, do pomieszczenia nie przenika zimno, jak w przypadku konwencjonalnych skrzynek. Ten system rolet chroni nie tylko przed zimnem ale także upałem, hałasem i niepożądanymi spojrzeniami.

Na etapie budowy lub modernizacji obiektu stosujemy roletę zewnętrzną z nośnikiem tynku. Skrzynka rolety jest mocowana na zewnątrz we wnęce muru nad otworem okiennym. Płyta z wełny drzewnej zamocowana od czoła skrzynki rolety stanowi podkład pod tynk zewnętrzny. W ten sposób roleta po podniesieniu nie jest widoczna z zewnątrz ani od wewnątrz. Jest to najbardziej energooszczędny i ostatnio najchętniej stosowany system rolet zewnętrznych montowanych na etapie budowy obiektu.

roleta podtynkowa roleta podtynkowa

Roletki Klaudia

Nowoczesny system roletek okiennych w kasetce z prowadnicami to produkt będący kompilacją najlepszych cech rolet z rodziny Vegas. Stylowy kształt kasety o wyjątkowo niskim profilu sprawia, że roletkę można zakładać na okna w bardzo wąskich wnękach, nie bojąc się trudności przy otwieraniu skrzydeł okna. Dzięki zastosowaniu mechanizmu nawojowego nowej generacji, mimo obniżonego profilu bocznego, roletka charakteryzuje się pojemnością taką samą, jak roleta Classic. Całości dopełniają zdobione motywami roślinnymi osłonki boczne.

Charakterystyka systemu:
roleta w kasecie aluminiowej z prowadnicami płaskimi, mocowana na wkręty do listwy przyszybowej, z opcją bezinwazyjnego przyklejenia na taśmę piankową, z zachowaniem możliwości jej zdejmowania z okna
niski profil kasety - nowa generacja mechanizmu Vegas
roletka klaudia roletka klaudia

VEGA Classic

Nowoczesny system roletki okiennej w kasetce z prowadnicami bocznymi.

Zaletami systemu VEGA są:
elegancki kształt kasetki
osłonki boczne o profilu umożliwiającym szerokie otwieranie okna
wewnętrzny mechanizm samohamujący nie wchodzący do wnęki przyszybowej
płaskie prowadnice
kształt kasetki pozwalający na zastosowanie większości tkanin do wys. 220 cm!
karbowana rura nawojowa, która pozwala wykonać roletkę o szer. do 240 cm!
możliwość zmiany strony mechanizmu bez konieczności demontowania roletki
roletka vega classic roletka vega classic

VEGA MIX

Roleta Mix to wyjątkowo innowacyjny produkt o niespotykanych dotąd na rynku walorach estetycznych i użytkowych. Kompaktowy kształt kasety sprawia, że Vegas Mix znakomicie komponuje się z oknem, nie rzucając się w oczy dzięki swym niewielkim rozmiarom. Dzięki zastosowaniu żyłkowego systemu prowadzenia i hamowania oraz sprężynowemu mechanizmowi naciągu i zwijania materiału rolety, zarówno kasetkę jak i dolną belkę rolety można swobodnie przesuwać, regulując ich położenie na oknie i stopień jego przesłonięcia. Roletę Vegas Mix można montować zarówno u góry okna jak i od dołu – z zachowaniem pełnej jej funkcjonalności. Takie rozwiązanie umożliwia przesłonięcie np. wyłącznie dolnej partii okna, pozostawiając jego górną część odkrytą. Roleta Mix została ponadto wyposażona w system regulacji naprężenia żyłki oraz regulacji naciągu sprężyny zwijającej materiał rolety. Dodatkowo, roletę tą można zamontować na stałe do listwy przyszybowej, wykorzystując przewidziane w konstrukcji kasety otwory montażowe.

roletka vega mix roletka vega mix

Lamele tekstylne (pionowe)

Żaluzje pionowe produkowane przez naszą firmę stanowią ciekawą alternatywę dla zasłon, firan oraz żaluzji poziomych.

Ogromna różnorodność kolorów i faktur tkanin pozwala na dopasowanie żaluzji pionowych do każdego rodzaju wnętrza a płynna regulacja lamel pozwala na płynną regulację światła w pomieszczeniu.

Cechy i zalety produktów:
dekoracyjność
różne szerokości
odporne na działanie światła
trwałość kolorów
antystatyczność
termoizolacyjne
doskonała regulacja wpadającego światła

Standardowo lamele mają szer. 127 mm

lamele tekstylne