drzwi okna rolety usługi
kontakt
logo Majewski

Okna Majewski

Okna typu Senator

przekrój okna

W oknach wykonywanych w tym systemie zastosowano profil 6-komorowy o wyjątkowej na rynku szerokości zabudowy 76mm. System SENATOR charakteryzuje się doskonałymi parametrami termoizolacyjnymi i wysokim współczynnikiem dźwiękochłonności. Wyposażone są one w specjalistyczny system uszczelek termozgrzewalnych EPDM, która znacznie podnosi zarówno walory estetyczne jak i termiczne produktu.

Wszystkie otwory odwadniające i wentylacyjne znajdują się w komorach zewnętrznych, co owocuje brakiem wilgoci w komorach głównych i brakiem korozji.

W celu zaspokojenia najbardziej wymagających klientów system SENATOR oferuje dwa rodzaje listew przyszybowych: skośna i ozdobna, które występują w jednej cenie.

Bardzo dobre walory estetyczne i wysoka jakość okien skonstruowanych na bazie tego profila to główne zalety serii SENATOR, która może być stosowana niemal wszędzie gdzie ceniona jest elegancja, jakość i niezawodność.

Okna typu Brylant

przekrój okna

Okna z tej serii są wykonane z eleganckiego 5-komorowego profila półzlicowanego o szerokości zabudowy 71mm i wyposażone w specjalistyczny system uszczelek termozgrzewalnych EPDM, w kolorze uzależnionym od barwy okna.

Niesamowite wrażenie estetyczne jak i najwyższa jakość wykonania okien tej serii powodują, że są w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, co przekłada się na ich zastosowanie w domkach jednorodzinnych i prestiżowych obiektach.

Okna typu Komfort

przekrój okna

Konstrukcja okna w tym systemie oparta jest na profilu 5-komorowym o szerokości zabudowy 71mm, który zapewnia optymalną izolację termiczną. Specjalistyczny system uszczelek w kolorze szarym, lub czarnym w przypadku okna w barwie innej niż biała dopełnia całości i powoduje, że okna wykonane w tym systemie to produkt najwyższej jakości.

Dodatkowo możliwość wyboru listwy przyszybowej (ozdobna lub skośna), oraz bogaty system profili uzupełniających i pomocniczych, stwarza nam niemal nieograniczone możliwości w konstruowaniu okien. Wysokie walory estetyczne i techniczne oraz najwyższa jakość okien skonstruowanych na bazie tego profilu to niewątpliwe zalety serii Thyssen Elite, które powodują, że nawet najbardziej wymagający klient będzie zadowolony z produktu, który otrzyma.

System KOMFORT jest najchętniej stosowanym systemem w europie zachodniej, gdzie od lat ma olbrzymie grono zwolenników, które ciągle się powiększa.